515 280 496, 601 999 128  32 230 28 03

Dlaczego My?

Witamy Cię – przyszły kursancie – na stronie internetowej naszej Szkoły. Jeśli szukasz najlepszej szkoły nauki jazdy to powiemy Ci już na wstępie – tu jej nie znajdziesz…

W ogóle jej nie znajdziesz, bo najlepsze szkoły jazdy po prostu nie istnieją. Każda oddzielna placówka oferuje jednakową ofertę dydaktyczną, te same samochody, podobne trasy, powód jest prozaiczny muszą spełniać warunki zawarte w rozporządzeniu. Jednym słowem – te szkoły prawie niczym się od siebie nie różnią…

Ale nie przejmuj sięnie jest tak źle… Na szczęście istnieją drobne elementy, które pozwalają nam porównywać szkoły nauki jazdy między sobą. Warto by się jednak zastanowić, czy te elementy są aby na pewno tylko drobne? A może to właśnie od nich zależą losy Twojego upragnionego prawa jazdy?

Jeśli chcesz dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy prawa jazdy, powierzając nam tym samym przyjemność przygotowania Cię do bezpiecznego podróżowania po polskich drogach, sprawdź…

co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 • Jazdy rozpoczynamy i kończymy w miejscu wskazanym przez kursanta.
 • Darmowe podręczniki oraz płyta z testami.
 • Pełnowymiarowy plac manewrowy.
 • Pojazdy szkoleniowe – takie jak na egzaminie państwowym.
 • Zajęcia prowadzone przez instruktorów oraz instruktorów technik jazdy z wieloletnim doświadczeniem.

Wiele innych szkół konkuruje ze sobą jedynie ceną, przy czym szkolenie pozostaje na bardzo niskim poziomie. Nasze szkolenia ukierunkowane są na człowieka, każdego klienta traktujemy indywidualnie, a miarą dobrze wykonanej pracy jest nasza zdawalność za pierwszym razem egzaminów państwowych.

My konkurujemy jakością usług i zdawalnością klientów.

Porównując ceny kursów należy wiedzieć, że na cenę składa się koszt utrzymania obiektu szkoleniowego oraz koszt eksploatacji samochodów t/j. paliwo, przeglądy techniczne – częstsze i droższe niż normalnych samochodów, amortyzacja – umożliwiająca zakup nowych aut oraz podwyższone stawki ubezpieczenia.

Dlatego lepiej odrazu wybrać szkołę, gdzie instruktor dobrze zarabia i rzetelnie uczy, nie lekceważy kursanta licząc, że zarobi na jazdach dodatkowych.

Na co uważać?
O co wcześniej zapytać ?

Przed zapisaniem sie na kurs koniecznie zapytaj i sprawdź ofertę:

 • czy szkolenie odbywa się na pojazdach takich samych jak na egzaminie państwowym, czy tylko podobnych?
  Na Śląsku teraz to Toyota Yaris 1,3 sześcio biegowa 5 drzwiowa. Jeśli jest okazyjnie tanio – to auto szkoleniowe może się różnić od tego na egzaminie państwowym, lub większość zajęć jest na innym (np. szkoła posiada Toyoty 5 biegowe).
 • czy wykłady są prowadzone w wymaganym zakresie czyli muszą zająć minimum 19 h zegarowych oraz powinny być przeprowadzone zajęcia z ratownictwa przez licencjonowanego ratownika lub lekarza.
 • czy szkoła zapewnia materiały do nauki i jakie?
  Najlepsze materiały produkują firmy CREDO, Winfor, Image.
 • czy plac manewrowy jest dodatkowo płatny i czy na sali wykładowej można przygotować sobie nieodpłatnie napoje gorące – kawa, herbata
 • czy egzamin wewnętrzny jest dodatkowo płatny lub w przypadku jego niezaliczenia szkoła nie wymusza dokupienia godzin !!!!!!!.
Do Twojej dyspozycji

 • 3 samochody Toyota Yaris – 6 biegowa
 • 1 Grande Punto
 • 2 ciężarówki, przyczepa
 • ogrzewana i klimatyzowana sala wykładowa
Czy więc opłaca się być niedouczonym?

Otóż nie! Trzeba się uczyć i dlatego wybierajmy też dobre szkoły – czyli takie gdzie zajęcia z teorii odbywają się nie po łebkach i zajęcia z praktyki to nauka a nie wycieczki, instruktorzy to dobrze opłacani fachowcy angażujący się w pracę. Czasami bywa tak jak w przysłowiu „Tanio kupisz dwa razy kupisz”

Do Twojej dyspozycji są 4 samochody Toyota Yaris 6 biegowe i jedno Grande Punto, dla większego komfortu zakupiliśmy i obecnie remontujemy profesjonalną sale wykładowa – otwarcie 1 maja

Ważnym atutem jest czas trwania kursu w Naszym ośrodku, szkolenie praktycznie nie trwa dłużej niż:

 • 5 tygodni w trybie zwykłym,
 • 21 dni w wersji ekspresowej.