515 280 496, 601 999 128  32 230 28 03

o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem szkolenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki wszystkim kursantom. Nasi instruktorzy mają kilkuletnie doświadczenie, talent przekazywania wiedzy i pasję, przez co nauka prowadzenia samochodu i przepisów ruchu drogowego będzie przyjemnością.

Zdobycie prawa jazdy to inwestycja, bo inwestujesz czas i pieniądze.

Zainwestuj w Nas, a wyszkolimy Cię za rozsądne pieniądze. Dopasujemy godziny szkolenia i jazdy do Twoich codziennych zajęć. Zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności w dobrej, domowej atmosferze, przy profesjonalnej pomocy i opiece.

To nie TY jesteś dla Nas
to my jesteśmy dla CIEBIE!!!!!
Niestety wiele ośrodków o tym zapomina…


Jak uczymy?

Na miarę naszych umiejętności, talentów i obecnie obowiązującego prawa staramy się wykonywać swoją pracę niezwykle rzetelnie i profesjonalnie.

Wiedząc, jak stresujące są pierwsze chwile za kierownicą, nasi instruktorzy starają się w sposób jak najbardziej przyjemny, a zarazem skuteczny, przygotować przyszłego kierowcę nie tylko do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Opracowaliśmy specjalne metody nauczania, które stopniowo wdrażane przynoszą ogromne rezultaty już po pierwszych godzinach zajęć. Program szkoły jest oparty na przeświadczeniu, że każdy potrafi nauczyć się jeździć i zdać egzamin, pod warunkiem że ma odpowiednio stworzone do tego warunki.

Psychika każdego człowieka-kierowcy jest całkowicie różnie skonstruowana, w związku z tym takie elementy składowe jak: cechy temperamentu, cechy osobowości, czas reakcji, stopień rozwinięcia koordynacji ruchowej, stopień orientacji w terenie, są indywidualnie oceniane, analizowane i zapisywane przez naszych instruktorów, po to aby prawidłowo zaplanować kolejne godziny szkolenia i położyć maksymalny nacisk na ich rozwój. Staramy się byś miał doczynienia z różnymi naszymi instruktorami co pozawala poznać różny temperamenty, przyzwyczajenia oraz reakcje przez co zetknięcie się z egzaminatorem nie będzie wywoływało niepotrzebnego stresu.

…bo każdy człowiek jest inny!!